Архів позначки: Юлій Ревай

Делегація уряду Карпатської України на чолі з Ю. Реваєм у Берліні

Перша декада березня 1939 р. – Повідомлення німецького представника про господарські переговори делегації уряду Карпатської України на чолі з Ю. Реваєм у Берліні

СООБЩЕНИЕ ОТНОСИТЕЛЬНО КАРПАТО-УКРАИНСКОЙ ДЕЛЕГАЦИИ ПОД РУКОВОДСТВОМ МИНИСТРА РЕВАЯ

По приглашению немецкого правительства, в понедельник 5 с. г. (йдеться про 5 березня 1939 р. Далі всі дати в документі подаються за березень 1939 р.) прибыла в Берлин Карпато-Украинская делегация для хозяйственных переговоров.

Повний текст статті “Делегація уряду Карпатської України на чолі з Ю. Реваєм у Берліні” »

Створення власної інформаційної сітки

Зі спогадів Вікентія Шандора

Добра і вчасна інформація в політичній праці варта золота; У Празі в той час збігались нитки світових інформаційних центрів, тут перехрещувались їхні інтереси та праця. Зрозуміло, що ми не могли ані мріяти про ведення власної інформаційної сітки на такій висоті, але не могли зостати без інформації для власних потреб.

Повний текст статті “Створення власної інформаційної сітки” »

Звернення уряду до закарпатців щодо виборів до Сойму

ДО ВСІХ ГРОМАДЯН КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ!

Перед першим вибором до сойму Карпатської України уважаємо потрібним ще раз звернути увагу на історичну вагу цих виборів і в зв’язку з ними на обов’язки нашого громадянства.

Тепер, коли мільйони й мільйони наших братів та інших народів примушені жити під чужим пануванням, Боже провидіння позволило нам, щоб ми, найменша частина великого українського народу, на своїй прадідній землі самі собою управляли.

Повний текст статті “Звернення уряду до закарпатців щодо виборів до Сойму” »

Степан Клочурак: на посаді Міністра національної оборони

Новим прем’єр-міністром уряду Карпато-Української Республіки було обрано Юліяна Ревая. Йому ж було доручено керівництво міністерством закордонних справ. Усі міністри з попереднього уряду залишилися на своїх постах з тою тільки зміною, що міністром освіти й релігійних справ іменовано Августина Штефана, а міністром оборони – Степана Клочурака.

Повний текст статті “Степан Клочурак: на посаді Міністра національної оборони” »