Сьогодні селяни принесли нам до уряду пропаганди “угрорусскі” летючки, що взивають військо до непослуху. Нападають на наш уряд і найшляхетніших наших людей обкидають болотом. Друковані поляпіком, тарабарщиною, правдоподібно з мукачівської друкарні, бо переловлено їх біля Лалова.

Команда “Січі” утворила дев’ять організаційних округ на провінції, а то: Березний, Волове, Іршава, Перечин, Рахів, Середнє, Тячів та Хуст.

До “Січі” голосяться масово колишні вояки.

По цілому краю робимо масові збори та маніфестації за чисто українську владу, бо побоюємось, що президент при зміні центральної влади (з якими падуть і влади автономних країн) покличе до нашого уряду кацапа Коссея або Бачинського. Народ стихійно є за українською владою, ані чути не хоче про якийсь мішаний уряд.

Закордонна преса живо цікавиться Карпатською Україною. В Хусті повно закордонних журналістів.

Секретар прем’єра Іван Гопко відходить з Хуста на шкільного інспектора до Перечина. Тому, що зістався лише Рогач, а Степан Клочурак постійно в дорозі, кілька разів приходиться й мені вскочити в роль міністерського секретаря. Дуже радо лишився б я у цій функції, але мене жде праця в уряді пропаганди.