Привітання Августину Волошину з нагоди обрання його прем’єр-міністром Підкарпатської Русі від митрополита Галицького Андрея Шептицького

Його Ексцеленція
Високопреподобний Отець Прем’єр Августин Волошин
ВАША ЕКСЦЕЛЕНЦІЄ, ВИСОКОПРЕПОДОБНИЙ ОТЧЕ ПРЕМ’ЄРЕ!

Трудно представити Вам ентузіязм і радість, з якою ціла наша суспільність, увесь український народ у Галичині, а особлившим способом Церква і Духовенство прийняли відомість, що Ваша Ексцеленція обняли владу в Карпатській Україні. Уважаємо премудрим зарядженням Божого Провидіння, що Вас вибрало на провідника народові Закарпаття. Тому народові потреба й апостольської любови священика і мудрого проводу педагога, який би його виховував. Такого апостола, християнського педагога дав тому народові, дав нам усім Всевишній у Вашій особі. Зо страхом Господнім і встримуючи нераз віддих, слідимо за кожним Вашим кроком, свідомі небезпек, якими Ви з усіх сторін оточені, і безконечно важкого Вашого завдання.

Пересилаючи Вам найщиріші мої побажання, запевняю Вас про щоденні мої молитви за Вашу Ексцеленцію і за підданих Вашій владі наших братів за Карпатами. Нехай Всевишній веде Ваші кроки і нехай наповняє Вас Божою премудрістю з неба, щоб Ви змогли повірений Вам нарід допровадити до повної свободи і всестороннього добробуту.

Прийміть вискази моєї найвищої пошани
АНДРЕЙ, Митрополит

Новий час. – Львів. – 1938. – 28 жовтня Стерчо П. – Карпато-Українська Держава. – Торонто, 1965. – С. 101.