11 жовтня 1938 р. о 12:00 за дорученням начальника 2-го відділення, сектор С, віддрукував у друкарні самостійного технічного сектору II відділу Генерального штабу 15 000 штук листівок з текстом, наданим Міністерством закордонних справ.

Листівки були надруковані на папері місцевого виробництва без ознак, які могли би видати їх походження.

Час виготовлення листівок: 8 годин – набір, купівля і підготовка паперу, верстка і коректура; 8 годин – друкування і біля 2 годин -упаковка, загалом – 18 годин.

Виготовленням листівок керував інженер М’єчислав Франковський за допомогою працівників самостійного технічного сектору II відділу Генерального штабу п. Собєрайчика і п. Мачейовського, а також працівниці 2-го відділення п. Ванди Зволіньської, яка здійснила коректуру.

Листівки були упаковані у пачки по 500 штук, а надруковані на папері вісьмох кольорів з метою полегшення контролю за їх розповсюдженням.

У додатку з метою обліку наведено взірці надрукованих листівок.

Уся макулатура під час виконання роботи була спалена.

Концепція листівки полягає у тому, що їх, начебто, видала на території Підкарпатської Русі руська (русофільська) організація з диверсійною метою.

Листівки розповсюджені на Підкарпатській Русі у жовтні 1938 р.

Для друку листівки використано російський шрифт типу антиква і [маюскула]

Фотокопія, машинопис. AAN, Військові інституції 296/ІІ-26, криптонім 70-71

Джерело: Нотатки М’єчислава Франковського щодо підготовки листівок, призначених для розповсюдження на території Підкарпатської Русі. Самус П., Бадзяк К., Матвеев Г. Акція “Лом”… – С. 64-65.

Переклад з польської.